Ml. žáci: S Hradcem Králové prohra, výhra z Pardubic

15.01.2020 | Michal Kubeček

11.1. 2020 Náchod - Hradec Králové 1 : 9 (0:4, 0:2, 1:3)

12.1. 2020 Pardubice - Náchod 5 : 6 (1:1, 3:2, 1:3)

Víkendový program nabídl hned 2 utkání ligy mladších žáků, kteří se utkali se soupeři z obou blízkých krajských měst.
Sobotní zápas s hráči Mountfieldu byl pro náchodské hráče šokem. Už ve třetí minutě hry prohrávali 0:2. Obraz hry byl jinak sice poměrně vyrovnaný, ale  prosadit se do vyložených šancí přes soustředěnou obranu nebo překonat výborného brankáře na straně hostí byl pro naše hráče velký problém. Naopak šance proměňovali poměrně úspěšně hráči Hradce, po druhé třetině vedli už 0:6. Drobná korekce výsledku proti skutečně výborně bránícímu soupeři přišla díky O. Peldovi až téměř v samotném závěru utkání.

Náchod - Hradec Králové 1 : 9 (0:4, 0:2, 1:3)

Branka a asistence:

Ondřej Pelda (Tomáš Podškubka)

Sestava:     Honza Hovanec

Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Patrik Pfeifer, Kuba Cvrček, Honza Bubeníček, Adam Scheuer, Pepa Flechtner, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Tomáš Janovský, Matyáš Bohuněk, Václav Podškubka, Pavlína Malinová, Michal Flaška .

Další den cestovali hráči HCN do Pardubic, kde je čekal zápas s ml. žáky Dynama. Po sobotním nevydařeném utkání se týmu nabízela šance dokázat, že každý zápas je jiný a navázat na některá předchozí vydařená utkání. A diváci v pardubické aréně sledovali opravdu velmi zajímavý zápas. Vedení v utkání se ujali naši hráči, domácí stihli štastně vyrovnat. Ve druhé třetině se skóre měnilo jako na houpačce, chvíli se dokonce zdálo, že domácí směřují k vítězství. Ocenit poté ale musíme sílu našich hráčů, podařilo se jim na začátku třetí třetiny skóre otočit  a utkání dovést k vítězství dobrým a zodpovědným  výkonem celého týmu. Na závěr domácí zkusili hru s odvolaným brankařem, ale výhru už hosté v klidu uhájili. Za zmínku stojí využitá oslabení, ve kterých se nám dařilo, neboť hned tři  branky  jsme střelili v početním oslabení.

Pardubice - Náchod 5 : 6 (1:1, 3:2, 1:3) Branky a asistence: Tomáš Podškubka, Filip Gois, Tomáš Podškubka (Adam Scheuer), Ondřej Pelda, Matěj Tichý (Jakub Cvrček), Matyáš Bohuněk (Vojta Vancl).

Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Patrik Pfeifer, Kuba Cvrček, Honza Bubeníček, Adam Scheuer, Pepa Flechtner, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Tomáš Janovský, Matyáš Bohuněk, Václav Podškubka, Honza Malcher, Pepa Čermák.