Víkendový souhrn výsledků HC Náchod!

04.02.2020 | Michal Kubeček

Přinášíme Vám víkendový souhrn všech výsledků HC Náchod se skvělou bilancí!!

V pátek 31.1.2020 zajížděli junioři až do Třebíče kde zvítězili 3:1.

V sobotu 1.2.2020 na domácím hřišti v Náchodě hostili mladší a starší žáci Bílí tygry z Liberce.

Mladší žáci vyhráli 7:6.
Starší žáci prohráli 4:3.

V Hradci Králové v ČPP aréně hráli hráči 3. tříd, a to s HC Trutnov a domácím Mounfildem, kdy oba dva zápasy vyhráli s přehledem.

Sobota ale ještě pokračovala domácím zápasem juniorů se Světlou nad Sázavou kdy Náchod opět zvítězil 3:2.

V neděli 2.2.2020 hned z rána byli na domácím stadionu v Náchodě rozehrány zápasy 5. tříd, kdy soupeři byli Dvůr Králové nad Labem a HC Město Rychnov nad Kněžnou. Všechny zápasy ovládli domácí HC Náchod!

Po obědě pokračovali na domácím stadionu v Náchodě dorosti, kteří hostili HC Dynamo Pardubice B. Po velice vyrovnaném a bojovném výkonu nakonec domácí HC Náchod zvítězil 6:5 po samostatných nájezdech.

Večer hrál i A-tým HC Náchod v Jaroměři a podlehl těsně 2:1.

V pondělí 3.2.2020 uzavřeli tento hokejový maraton mladší a starší žáci kteří jeli na odvetu do Liberce do krásné Home Credit Arény. Jelikož tyto soupeři se znali ze soboty, tak se dalo očekávat velice vyrovnaná utkání.

Mladší žáci tentokrát prohráli 7:3.
Starší žáci za do deklasovali Bílí Tygry z Liberce 11:7 a oplatili jim porážku ze soboty.

HC Náchod o tomto víkendu předvedl velice dobré výsledky proti svým soupeřům což znamená i dobré vyhlídky do dalších sezon!

Muži | Neděle 16.02.2020, 17:00
HC Trutnov "B" - HC Náchod

Muži | Středa 19.02.2020, 18:00
HC Náchod - HC Trutnov "B"