Dvě výhry jedna prohra mladších žáků

06.03.2020 | Michal Kubeček

Mladší žáci sehráli tři těžké utkání ve kterých si vedli skvěle!

22.2.2020

Ml. žáci doma o gól prohráli se Stadionem
Mladší žáci se střetli se soupeřem z Vrchlabí. Předchozí utkání venku náchodští zvládli 2:1. Očekávání vyrovnaného zápasu se naplnilo i v Náchodě. Ve zkratce k zápasu: první i druhá třetina skočily na skóre 1:2 ve prospěch soupeře. Na začátku třetí části hry se vrchlabští ujali vedení 5:2. Tehdy se zdálo, že je zápas rozhodnutý. Od 44. do 49. minuty se ovšem našim povedl velký zvrat v utkání, které se za vyrovnaného stavu 5:5 mohlo obrátit na obě strany. Svou šanci nakonec - v 58. minutě využili hosté, zápas skončil vítězstvím Stadionu 6:5.

Sestava:

Honza Hovanec

Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Matyáš Bohuněk, Jan Bubeníček, Pepa Čermák, Adam Scheuer, Pepa Flechtner, Václav Podškubka.

Branky a asistence:

Podškubka T., Bubeníček (Gois), Scheuer (Bubeníček), Flechtner (Bohuněk), Scheuer (Gois).

Sobotní duel v Jaroměři přinesl náchodským výhru, která ovšem nebyla vůbec snadná. I přes marodku našich byla očekávání v zápase s posledním týmem tabulky trochu jiná než výsledek , který nakonec svítil na světelné tabuli po 60 minutách hry. Je  nutné říct, že domácí nastoupili s velkou chutí a odhodláním a že se jim ve druhé části utkání poměrně dařilo v koncovce. První třetinu ale ovládli jasně hráči HCN, druhá třetina byla herně i výsledkově vyrovnaná. Ve třetí části se strhla přestřelka 4:3 ve prospěch domácích. Celkově po třetinách 0:3, 1:1 a 4:3, konečný výsledek 7:5 pro náchodské hráče.
Následující den se v Náchodě představilo Dynamo Pardubice. Diváci mohli mít už od samotného úvodu utkání oprávněný pocit, že domácí opravdu chtějí vyhrát. Přehrávali soupeře, byli rychlejší v soubojích a také se hned v první třetině třikrát prosadili brankově, a to po pohledných vypracovaných akcích.  Druhá třetina nabídla podobný vývoj, shodné skóre a zároveň i velmi dobré nasazení obou týmů.  Za stavu 6:2 tedy  začínala poslední třetina. Pardubičtí se dostali slepeným gólem do hry, zakrátko se jim podařilo skórovat opět a už už to vypadalo, že se Dynamu podaří zápas zdramatizovat podobně jako první zápas v Pardubicích. Ale podobně jako v Pardubicích ml. žáci HCN už drama nepřipustili a zaslouženě po koncentrovaném výkonu zvítězili 7:6 (3:1,3:1,1:4).

29.2. 2020  Jaroměř - Náchod

Sestava:     Honza Hovanec

Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Matyáš Bohuněk, Adam Jakl, Matyáš Verner, Jan Bubeníček, Pepa Čermák, Adam Scheuer, Pepa Flechtner, Tomáš Janovský, Petr Novák.

1.3.2020 Náchod - Pardubice

Sestava:     Honza Hovanec, Petr Svoboda

Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Matyáš Bohuněk, Jan Bubeníček, Pepa Čermák, Adam Scheuer, Pepa Flechtner, Tomáš Janovský, Michal Flaška, Václav Podškubka..

(vancl)