Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

06.03.2020 | Michal Kubeček

Mladší žáci sehráli tři těžké utkání ve kterých si vedli skvěle!

22.2.2020

Ml. žáci doma o gól prohráli se Stadionem
Mladší žáci se střetli se soupeřem z Vrchlabí. Předchozí utkání venku náchodští zvládli 2:1. Očekávání vyrovnaného zápasu se naplnilo i v Náchodě. Ve zkratce k zápasu: první i druhá třetina skočily na skóre 1:2 ve prospěch soupeře. Na začátku třetí části hry se vrchlabští ujali vedení 5:2. Tehdy se zdálo, že je zápas rozhodnutý. Od 44. do 49. minuty se ovšem našim povedl velký zvrat v utkání, které se za vyrovnaného stavu 5:5 mohlo obrátit na obě strany. Svou šanci nakonec - v 58. minutě využili hosté, zápas skončil vítězstvím Stadionu 6:5.

Sestava:

Honza Hovanec

Filip Gois, Vojta Vancl, Matěj Tichý, Tomáš Podškubka, Ondřej Pelda, Matyáš Bohuněk, Jan Bubeníček, Pepa Čermák, Adam Scheuer, Pepa Flechtner, Václav Podškubka.

Branky a asistence:

Podškubka T., Bubeníček (Gois), Scheuer (Bubeníček), Flechtner (Bohuněk), Scheuer (Gois).

Sobotní duel v Jaroměři přinesl náchodským výhru, která ovšem nebyla vůbec snadná. I přes marodku našich byla očekávání v zápase s posledním týmem tabulky trochu jiná než výsledek , který nakonec svítil na světelné tabuli po 60 minutách hry. Je  nutné říct, že domácí nastoupili s velkou chutí a odhodláním a že se jim ve druhé části utkání poměrně dařilo v koncovce. První třetinu ale ovládli jasně hráči HCN, druhá třetina byla herně i výsledkově vyrovnaná. Ve třetí části se strhla přestřelka 4:3 ve prospěch domácích. Celkově po třetinách 0:3, 1:1 a 4:3, konečný výsledek 7:5 pro náchodské hráče.
Následující den se v Náchodě představilo Dynamo Pardubice. Diváci mohli mít už od samotného úvodu utkání oprávněný pocit, že domácí opravdu chtějí vyhrát. Přehrávali soupeře, byli rychlejší v soubojích a také se hned v první třetině třikrát prosadili brankově, a to po pohledných vypracovaných akcích.  Druhá třetina nabídla podobný vývoj, shodné skóre a zároveň i velmi dobré nasazení obou týmů.  Za stavu 6:2 tedy  začínala poslední třetina. Pardubičtí se dostali slepeným gólem do hry, zakrátko se jim podařilo skórovat opět a už už to vypadalo, že se Dynamu podaří zápas zdramatizovat podobně jako první zápas v Pardubicích. Ale podobně jako v Pardubicích ml. žáci HCN už drama nepřipustili a zaslouženě po koncentrovaném výkonu zvítězili 7:6 (3:1,3:1,1:4).