V Opočně jsme v posledním letošním utkání zvítězili.

Úvodní branku vstřelila nová akvizice Polák!

19. kolo | Středa 20.12.2017, 18:00 | ZS Opočno

HC Baroni Opočno - HC Náchod

1:4

0 : 2, 0 : 1, 1 : 1

Branky : Polák (Ježek), Vondřejc (Hlavatý), Kodym, Kodym (Ježek), vyloučení : 6 : 5, navíc Vondřejc (Náchod) TH, bez využití, střely : 29 : 31, rozhodčí : Machač - Kozák, Havelka

Diváci: 80

HC Baroni Opočno:

HC Náchod: Bernart, (Kouba) - Plíhal, Komárek, Hrach, Pánek, Verner - Leeder, Macháň, Tatar, Ježek, KOdym, Polák, Vondřejc, Hlavatý, Škoda

HC Opočno - HC Náchod  1 : 4 (0 : 2, 0 : 1, 1 : 1)

Hosté k tomuto utkání nastupovali s cílem odčinit nedělní domácí porážku s Třebechovicemi p/O..V brance byl tentokrát zkušenější Bernart, hrál Hrach a novic Jarda Polák, který naposledy slavil s HC Rodos Dvůr Králové n/L..
V úvodu zápasu v první třetině byli domácí aktivnějším týmem. V šachu je držel svými zákroky pozorný Bernart. Hosté gólově udeřili na počátku 13. min. Polákem po asistenci Ježka - 0 : 1. V téže min. se na jejím konci ještě radoval bojovník Vondřejc, který využil nahrávku Hlavatého - 0 : 2.

Ve druhé třetině hosté navýšili náskok Kodymem v polovině 32. min. 0 : 3. Ve 39. min. se zranil čárový rozhodčí Havelka, který otřesen skončil v nemocnici. Pak ještě trefil břevno s chutí hrající Leeder.

Ve třetím dějství se nejprve prosadil Kodym po spolupráci s Ježkem - 0 : 4. V 55. min. se čestného úspěchu dočkali i domácí, kteří Slezákem pokazili čisté konto Bernarovi - 1 : 4. V téže min. V téže min. byli vyloučeni Hejduk s Francem a hostující Vondřejc, který obdržel za protesty TH. Děkujeme fans, kteří nám vytvořili takřka domácí atmosféru.
Další utkání sehrají hráči Náchoda až v roce 2018, ve středu 3.1. od 18 : 00 hodin v tradičním okresním derby s HC Jaroměř.
Přejeme všem příznivcům krásné a pohodové Vánoce a v novém roce hodně zdraví a radosti z vítězných utkání Primátorů, kterých bude doufejme více než v končícím roce.

Ohlasy

Jiří Janoušek st. - trenér mužstva : "V úvodu utkání byli domácí aktivnější, my jsme dokázali využít gólové šance, několikrát nás podržel brankář Bernart. I tak je naše vítězství zasloužené!"