Po Novém roce se nám nedařilo!

20. kolo | Středa 03.01.2018, 18:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Jaroměř

2:5

Branky : Komárek (Tatar), Macháň (Kodym), vyloučení : 7 : 2, využití : 1 : 2, střely : 17 : 29, rozhodčí : Karlík - Gančarčík, Horák

Diváci: 86

HC Náchod: Bernart, (Lukáš) - Plíhal, Komárek, Srba, Pánek, Verner - Macháˇ,Janoušek, Hlavatý, Polák, KOdym, Tatar, Škoda, Leeder

HC Jaroměř:

HC Náchod - HC Jaroměř  2 : 5 (1 : 4, 1 : 0, 0 : 1)

K prvnímu zápasu v novém roce nastupovali domácí v brance s Bernartem, záda mu kryl junior Lukáš, Koubu vyřadila nemoc. Rovněž chyběl nuceně distancovaný Vondřejc, dále Chaloupka, Hrach, zkušený Ježek, Havrda, Zeman a Valášek. Hosté v brance se zkušeným Navrátilem, bez snajpra Ježíka.
Úvod zápasu domácím vůbec nevyšel dle jejich představ. Na počátku 3. min. se nepříliš tvrdou ranou prosadil Vejman - 0 : 1. V polovině 7. min. hosté udeřili gólově Bujňákem - 0 : 2. O čtyři min. déle se trefil Koblížek - 0 : 3. Na konci 16. min. navíc Bujňák potrestal vyloučení Poláka - 0 : 4. Jedinou gólovou radost si domácí mohli vychutnat až sek. před klaksonem, když po náhře Tatara se trefil Komárek - 1 : 4.

Ve druhém dějství po korekturách v sestavě se hra Náchoda zlepšila ale z góu se domácí radovali po ráně kapitána Macháně po asistenci Kodyma jen ve 24. min. - 2 : 4.

Ve třetí třetině žádný zvrat nepřišel, naopak hosté vedení postrčili na rozdíl tří branek při vyloučení Hlavatého ve 46. min. se trefil Háze - 2 : 5. Jak se později ukázalo jednalo se o konečné skóre. Vstup do nového roku nám nevyšel.
Možnost nápravy bude již v neděli 7.1. od 17 : 00 hodin v Novém Bydřžově, kde nám bude soupeřem domácí Stadion, se kterým jsme prohráli v obou předchozích zápasech, rozhodně nic nevzdáváme.

Ohlasy

Jiří Janoušek st. - trenér mužstva : "Soupeř vyhrál zaslouženě, rozhodla úvodní třetina"