Po heroickém výkonu celého týmu aspoň jeden bod, Třebechovice p/O. vyhrály po nájezdech!

24.01.2018 | Jaroslav Krulich

Fantastický výkon mužstva jako týmu, střelecky vynikl Škoda, autor hattricku!

25. kolo | Středa 24.01.2018, 18:00 | ZS Třebechovice p/o.

SK Třebechovice pod Orebem - HC Náchod

6:5 sn

1 : 0, 3 : 1, 1 : 4 - 0 : 0, 1 : 0

Branky : Škoda (Hlavatý, Leeder), Havrda (Verner), Macháň (Leeder), Škoda (Komárek), Škoda (Hlavatý, Verner), vyloučení : 5 : 2, navíc Janoušek (Náchod) 10 min. OT, využití : 0 : 2, střely : 41 : 48, rozhodčí Machač - Dudadík, Karous

Diváci: 85

SK Třebechovice pod Orebem:

HC Náchod: Kouba - Macháň, Komárek, Verner - Vondřejc, Janoušek, Havrda, Leeder, Hlavatý, Škoda, (Bernart)

SK Třebechovice p/O. - HC Náchod  6 : 5 sn (1 : 0, 3 : 1, 1 : 4 - 0 : 0, 1 : 0)

V úvodní třetině se skóre měnilo pouze jednou v úvodu 6. min. zásluhou Bartoně - 1 : 0. Na konci 8. min. kapitán Macháň trefil pouze břevno Lochmanovy svatyně!

Ve druhém dějství hráli hosté velmi dobře, vyrovnání mohlo přijít každou chvíli. Jenže to byli domácí, kteří Vikem ve 29. min. zvyšovali na 2 : 0.Na konci 31. min. vstřelil kontaktní branku Škoda po nahrávkách Hlavatého a LEedera - 2 : 1. Ve 37. min. domácí znovu utekli na rozdíl dvou branek, trefil se Klemenc - 3 : 1. Ve 39. min. upravil na třetinových 4 : 1 zkušený Hubáček.

Ve třetí části se hosté nadechli k mohutné ofenzívě. Ve 42. min. byl vyloučen Beránek a po chvíli jej vrátil zpět do hry Havrda po ráně Vernera - 4 : 2. Ve 44. min. Macháň po přihrávce Leedera dostal Primátory na dostřel - 4 : 3. Tlak Náchoda sílil a důsledkem bylo vyloučení Hornyše v půli 49. min.. Po min. vyrovnal Škoda, když využil náhru Komárka 4 : 4. Čas 55 : 23 byl důležitý, protože v tomto čase po nahrávce Havrdy zvyšoval Hlavatý na 4 : 5, jenže místo toho byl vyloučen Leeder za HL za příliš hráčů na ledě. Vedení se hosté dočkali v čase 58 : 03, to si výborně hrající Škoda po nahrávkách Hlavatého a Vernara připsal hattrick - 4 : 5. Nadějný stav trval do doby 57 : 43, kdy se udály na ledě nepříjemnosti. Nejprve Vondřejc zlomil hůl a po chvíli Janouškovi přeskočil kotouč hůl a Hornyš vyrovnal - 5 : 5.

Prodloužení branku nepřineslo.

V nájezdech u domácích skórovali Wolf a Marša, u hostí se netrefil nikdo.
V dalším utkání se Náchod představí v neděli 28.1. od 17 : 00 hodin proti HC Opočno.

Ohlasy

Miroslav Krynek - trenér mužstva : "V poslepované sestavě jsme předvedli heroický výkon. Po dvě třetiny jsme nebyli horším týmem, pouze na rozdíl od soupeře jsme nedokázali vstřelit branky. Ve třetí třetině se mužstvo neskutečně zvedlo a dokázalo otočit nepříznivý stav. Škoda, že jsme vedení neudrželi. Všichni předvedli obětavý výkon na hranici sebeobětování, za což jim patří dík a uznání."