Lídr padl v Novém Bydžově po výborném výkonu 20 sekund před koncem!

9. kolo | Neděle 04.11.2018, 17:00 | ZS Nový Bydžov

HC Stadion Nový Bydžov - HC Náchod

4:3

1 : 1, 1 : 1, 2 : 1

Branky a asistence : Kodym (Macháň, Kodym (Oppelt), Matouš (Škoda), střely : 30 : 33, zásahy : 30 : 26, vyloučení : 6 : 4 + TS, navíc Veselý E. a Kodym (oba Náchod) 10 min. OT, rozhodčí : Machač - Plodek, Ivančic

Diváci: 204

HC Stadion Nový Bydžov:

HC Náchod: Kouba, (Bláha) - Verner, Pánek, Plíhal, Chaloupka, Srba, Veselý Škoda, Kodym, Macháň, Šimoníček, Matouš, Havrda, Oppelt, Komárek, Maršík

Stadion Nový Bydžov - HC Náchod  4 : 3 (1 : 1, 1 : 1. 2 : 1)

Měli jsme raketový vstup do zápasu, kdy již po 30 sek. skóroval po akci kapitána Macháně Kodym - 0 : 1. Po dalších superšancích měl být po 5 min. stav 0 : 4 a ne 1 : 1 po 1. třetině, kdy v půli 20. min. vyrovnal dělovkou Chára.

V polovině 25. min. se trefil Kubišta - 2 : 1. V čase 25 : 40 potrestal Kodym po akci Oppelta vyloučení Hlaváčka - 2 : 2.

Vstup do 3. dějství se hostům nevyvedlo, protože Chára strhl na stranu domácích vedení 3 : 2. V půli 48 min. vyrovnal Matouš po nahrávce Škody - 3 : 3. V 51. min. měl výbornou šanci Chaloupka ve vlastním oslabení, ale proti Veselému neuspěl. V 54. min. si faulem pomohl Macháň a za faul na Jebavého následovalo trestné střílení, které následně faulovaný neproměnil. V tentýž moment dostal náchodský E. Veselý 10 min. OT za nesportovní chování. V čase 59 : 40 využil Hlaváček zaváhání obrany hostí a stanovil na krutých 4 : 3 pro Bydžov. V čase 60 : 00 obdržel ještě Kodym 10 min. OT za nesportovní chování.
V dalším zápase se představí HCN doma v neděli 11.11. od 17 : 00 hodin proti nevyzpytatelnému HC BAK Trutnov B.

Ohlasy

David VALÁŠEK - asistent trenéra mužstva : "Povedl se nám dnes vstup do zápasu, mde jsme soupeře zatlačili a výrazně přestříleli. nicméně do šaten se šlo za stavu 1 : 1. Dobrým výkonem jsme pokračovali i ve druhé třetině, kde jsme mohli znovu brankově odskočit v přesilovkách, ale nepovedlo se. Zápas jsme nakonec ztratili v poslední minutě po hloupé chybě. Výsledek je pro nás krutý, protože jsme dnes nebyli horším mužstvem na ledě".