7. kolo | Neděle 29.10.2017, 17:00 | ZS Nový Bydžov

HC Stadion Nový Bydžov - HC Náchod

6:2

3 : 1, 2 : 0, 1 : 1

Branky : Havrda (Macháň, Chaloupka), Vondřejc (Macháň), vyloučení : 3 : 3, bez využití, střely : 47 : 33, rozhodčí : Karlík - Bednář, Runštuk

Diváci: 184

HC Stadion Nový Bydžov:

HC Náchod: Bernart, (Lukáš) - Plíhal, Chaloupka, Hrach, Pánek, Srba, Verner - Havrda, Janoušek, Macháň, Leeder, Kodym, Komárek, Škoda, Hlavatý, Vondřejc

Stadion Nový Bydžov - HC Náchod  6 : 2 (3 : 1, 2 : 0, 1 : 1)

Hosté chtěli navázat třetí vítězný korálek v řadě. Nastoupili s Hrachem a Leederem v sestavě. Za domácí hrál šikovný Jebavý a střelecky disponovaný Chára.
V 8. min. svůj útočný výpad proměnil Jebavý ve vedoucí branku Bydžova - 1 : 0. V polovině téže min. se tentýž domácí hráč gólově prosadil opět - 2 : 0. V čase 15 : 08 trefil Škoda tyč Veselého branky a prakticky z protiútoku Černý zvyšoval na 3 : 0 pro domácí. V polovině 19. min. snížil Havrda po spolupráci s kapitánem Macháněm a Chaloupkou na třetinových 3 : 1.

Ve druhé třetině na konci 22. min. se trefil domácí Pilný - 4 : 1. Na konci 25. min. samostatný únik Škoda gólově nezakončil. O dvě min. později se hostům naskytla příležitost hrát dvojnásobnou přesilovku po dobu dvou min., fauly se provinili Nedbal a Malý. Primátoři početní výhodu využít nedokázali. V půli 35. min. dovršil Jebavý hattrick - 5 : 1.

V poslední třetině po 27 sek. se opřel do střely Vondřejc po nahrávce Macháně a snížil na 5 : 2. Pak hosté zlepšili pohyb i spžesnili nahrávky a domácí byli chvíli mimo hru. Konečnou podobu výsledku dal v 57. min. Hlaváček - 6 : 2. V polovině 60. min. ještě trefil Chára břevno.
O nápravu se Primátoři pokusí ve středu 1.11. od 18 : 00 hodin, kdy hostí BK Nová Paka.

Ohlasy

Jiří Janoušek st. - trenér mužstva : "V první třetině jsme neproměnili několik slibných šancí, zatímco soupeř byl produktivní. Domácí ve druhé třetině ještě své vedení o dvě branky navýšili. Zlomovým momentem bylo nevyužití naší dvojnásobné dvouminutové přesilovky. Soupeř si již vedení v závěru pohlídal"